نرم افزارهای بهبود علمکرد ویندوز

Game Booster

سلام دوستان.

برنامه امروز نرم افزار بهینه سازی سیستم برای اجرای روان تر بازی ها هست.اسم این نرم افزار Game Booster هست.شاید برای شما هم پیش اومده باشه که به دلیل کمبود رم سیستم در اجرای بازی ها دچار مشکل بشید.با استفاده از این نرم افزار می تونید سرویس ها و نرم افزارهایی رو که هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا میشن مدیریت کنید.با نرم افزار Game Booster می تونید سرویس ها و نرم افزارهای غیر ضروری رو غیرفعال کنید و بازی مورد نظر رو اجرا کنید سپس بعد از پایان بازی سرویس ها و نرم افزارهای مورد نظر رو دوباره اجرا کنید.در ضمن این نرم افزار رایگان هست و نیازی به کرک نداره.

IObit Game Booster 1.1

http://www.techspot.com/files/downloadnow/3jzs4tjm/gamebooster.exe

 

 


TuneUp Utilities

سلام دوستان گرامی.

برنامه امروز نرم افزار بهبود سرعت کامپیوتر هست.اسم این نرم افزار TuneUp Utilities هست.یکی از ابزارهای این نرم افزار یکپارچه ساز هارددیسک است که با Defrag هارد باعث افزایش سرعت کامپیوتر می شود.این نرم افزار همچنین راه اندازی ویندوز و اینترنت را بهینه می کند.یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار TuneUp Utilities تغییر چهره ویندوز است. پاکسازی موثر داده های زائد،بازگردانی داده‌ها و نابودی داده‌ها هر دو به ایمن‌ترین شکل،سفارشی‌سازی ساده پیکربندی ویندوز و...از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

طبق نظر تعداد زیادی از کارشناسان و کاربران کامپیوتر TuneUp Utilities بهترین نرم افزار بهبود سرعت ویندوز است.

TuneUp Utilities 8.0.2000 | 16.4 Mb

http://download.tune-up.com/TU2009/TU2009TrialEN-US.exe

TuneUp Utilities 8.0.2000 Crack

http://www.box.net/shared/0i16rr1f1u

 

 


Your Uninstaller

سلام دوستان.

برنامه امروز نرم افزار پاک کردن برنامه هاست.اسم این نرم افزار Your Uninstaller هست و وظیفه اون پاک کردن نرم افزار های نصب شده روی ویندوز به طور کامل هست.وقتی شما نرم افزاری رو کامپیوترتون نصب و بعد اونو توسط ابزار Add Or Remove Programs پاک می کنید بخش هایی از نرم افزار در رجیستری و بخش های دیگه ویندوز می مونه و بعد از مدتی باعث کند شدن سیستم میشه.این نرم افزار با پاک کردن همه قسمت های نصب شده برنامه مورد نظر رو به طور کامل حذف می کنه.

Your Uninstaller PRO 6.2.1342

http://w17.easy-share.com/1702837619.html

OR

http://depositfiles.com/files/j2gv9qsmh

Password(if want): www.2baksa.net

Your Uninstaller PRO 6.2.1342 Crack

http://rapidshare.com/files/176296044/Your_Uninstaller__PRO_2008_6.2.1342.rar

 


Smart Defrag

سلام دوستان عزیز.

برنامه امروز نرم افزار دفراگ هارد دیسک هست.اسم این نرم افزار Smart Defrag هست.وظیفه این نرم افزار دفراگ کردن هارد دیسک و از بین بردن گسستگی ها هست.یکی از خصوصیات جالب این برنامه این که در زمانی که کامپیوتر کار خاصی انجام نمیده به طور خودکار شروع به Defrag هارد می کنه.

پس از نصب و اجرای این نرم افزار شاهد افزایش سرعت بارگذاری برنامه ها خواهید بود.

Smart Defrag 1.03

http://www.download.com/Smart-Defrag/3000-2094_4-10759533.html?part=dl-SmartDefr&subj=uo&tag=button&cdlPid=10981976

 

 


Startup Faster

سلام دوستان.

برنامه امروز نرم افزار افزایش سرعت بالاآمدن ویندوز هست.اسم این نرم افزار Startup Faster هست.این برنامه با مدیریت برنامه هایی که هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند می تواند باعث بالا رفتن سرعت Startup شود.

سازنده این نرم افزار به کاربران توصیه می کند در لیست این نرم افزار که برنامه های استارت آپ در آن قرار دارند ابتدا برنامه های کم حجم و بعد از آن برنامه های حجیم را قرار دهند چون تاثیر زیادی بر سرعت بالا آمدن ویندوز دارد.

Startup Faster 3.0.9

http://rapidshare.com/files/164259031/Startup_Faster_V.3.0.9.rar

Startup Faster 3.0.9 Crack

http://rapidshare.com/files/168193205/Startup_Faster_Patch.rar

 

 


Mst defrag home edition

سلام دوستان.

نرم افزار امروز برنامه ای برای از بین بردن گسستگی های هارد دیسک شماست.اسم این نرم افزار Mst defrag هست.وقتی شما برنامه ای رو روی کامپیوترتون نصب می کنید ممکن قسمت های مختلف اون برنامه رو قسمت های مختلف هارد ذخیره بشن و همین باعث کندی بار گذاری برنامه های شما میشه.

این نرم افزار قسمت های مختلف یک پارتیشن رو بررسی می کنه وفایل هایی که مربوط به یه برنامه هستن رو کنار هم قرار میده و باعث سرعت در لود شدن برنامه ها میشه.

این نرم افزار توانایی Defrag کردن حافظه های قابل حمل مثل حافظه های فلش رو داره.آخرین ورژن کرک شده نرم افزار ورژن 2 هست.ورژن 3 نرم افزار هم به تازگی منتشر شده.

Mst defrag home edition 3.0.0.5060

http://www.mstsoftware.com/Files/mstDefrag30He.exe

Mst defrag home edition 2.0.2.4364

http://www.box.net/shared/ne16g6fd4z

Mst defrag home edition 2.0.2.4364 cra

/ 0 نظر / 36 بازدید