نرم افزارهای دیکشنری

ParsDic

سلام دوستان.

برنامه امروز نرم افزار دیکشنری انگلیسی به فارسی هست.اسم این نرم افزار ParsDic هست.این Dictionary یه نرم افزار بومی هست و توسط آقای محمد رضا شمس امیری نوشته شده.قابلیت جالب این نرم افزار سرعت بالای اون هست که برای یه فرهنگ لغت مزیت بسیار خوبی محسوب میشه.

خصوصیت دیگر این نرم افزار اینه که با راست کلیک روی یک کلمه و انتخاب گزینه Copy این دیکشنری با سرعت ظاهر میشه و معنی کلمه رو به شما نشون میده.البته دیکشنری در تشخیص صحیح کلمات گاهی دچار مشکل میشه.

ParsDic 1.0

http://www.shirazcity.org/software/ParsDic.zip

 

 


مترجم پدیده

سلام دوستان عزیز.

برنامه امروز نرم افزار مترجم متن انگلیسی به فارسی هست.اسم این نرم افزار پدیده هست.مترجم Padideh حاوی یک میلیون واژه،اصطلاح و عبارت انگلیسی عمومی و سیصد و پنجاه هزار واژه تخصصی هست.این مترجم متن انگلیسی را با سرعت 300 صفحه در دقیقه ترجمه می کنه.متن انگلیسی می تونه از طریق اسکنر،مودم،اینترنت،دیسک یا تایپ به مترجم وارد بشه.

البته دوستان ترجمه های انجام گرفته توسط مترجم پدیده به صورت لغت به لغت نیست و با توجه به ساختار زبان فارسی صورت می گیره.

مترجم پدیده 8

http://depositfiles.com/files/t6zqj34i2

کرک مترجم پدیده 8

http://rapidshare.com/files/206766975/Padideh_Crack.rar

 


PMD Dictionary

سلام دوستان عزیز.

اول به خاطر غیبت چند روزه ام از بازدید کنندگان وبلاگ معذرت می خوام.این غیبت به خاطر شروع کلاس های دانشگاه و درگیر بودن من بود.امیدوارم از این به بعد مطالب رو به طور مرتب در وبلاگ قرار بدم.

برنامه امروز نرم افزار دیکشنری موبایل هست.اسم این دیکشنری PMD هست و می دونم تعداد زیادی از شما اون رو می شناسید.دیکشنری پی ام دی یک دیکشنری انگلیسی به فارسی هست و تحت زبان جاوا نوشته شده و به همین دلیل در اکثر گوشی های همراه قابل نصب هست.مزیت دیکشنری PersianMobiDict کامل بودن اون هست به طوری که شما می تونید.معنی اکثر کلمات رو در اون پیدا کنید.

قا بلیت دیگر این دیکشنری پشتیبانی از گوشی های تاچ اسکرین هست که خیلی عالیه.

این دیکشنری توسط آقایان هومن ولیبیگی و محمود فاموری ساخته شده.

PMD 2

http://www.parsamobile.com/Upload/PMD-2.0.jar

 

 

 


Unidic

سلام دوستان عزیز.

برنامه امروز نرم افزار دیکشنری موبایل هست.اسم این نرم افزار Unidic هست.فرمت این نرم افزار sis هست و روی گوشی های S60V3 نصب میشه.یکی از قابلیت های جالب برنامه تلفظ صوتی کلمه هست که برای استفاده از اون باید زبان گوشی انگلیسی باشه.نکته مهم در مورد نصب برنامه این که برنامه باید ساین بشه و دیگه این که در مموری کارت نصب بشه.اگه ورژن قدیمی برنامه رو دارید و می خواهید ورژن جدید نصب کنید حتماً ورژن قبلی رو پاک کنید.

اگه فونتش مشکل داشت، تو آدرس زیر دو فایل فونت را پاک کنید:
E:\resource\fonts

این دیکشنری زبان های فارسی،انگلیسی ،عربی و اردو رو پشتیبانی می کنه.

آموزش ساین کردن:

#post2352121>http://forum.p30world.com/showthread.php?p=2352121#post2352121

Unidic 2

http://rapidshare.com/files/107899838/UNIDIC2_BY_ACTION_GAME_SYMBIAN.rar

 

 


دیکشنری فانوس

سلام دوستان.

برنامه امروز نرم افزار فرهنگ لغت هست.اسم این نرم افزار دیکشنری فانوس هست.این دیکشنری شامل 2500000 لغت میشه.این لغت نامه مجهز به تکنولوژی OCR و Desktop Captureهست که می تونه با قرار گرفتن نشانگر موس بر روی هر کلمه معنای اون رو بنویسه.یکی از خصوصیات این دیکشنری تلفظ کلمات به دو لهجه امریکایی و انگلیسی هست.

یکی از قابلیت های دیگر نرم افزار امکان تبدیل واحدها هست.در ضمن این دیکشنری قابلیت ترجمه لغات انگلیسی به فارسی,فارسی به انگلیسی و انگلیسی به انگلیسی رو داره.

Pharos Dictionary 8((دیکشنری فانوس 8

Part 1: http://www.megaupload.com/?d=93FYL6L2

Part 2: http://www.megaupload.com/?d=T3UZPKYL

Part 3: http://www.megaupload.com/?d=63LTLBEE

Pharos Dictionary 8 Crack ((کرک دیکشنری فانوس 8

http://w19.easy-share.com/1903116730.html

 

 


LingvoSoft Talking Dictionary English-Persian (Farsi)

سلام دوستان.

نرم افزاری که امروز می خوام معرفی کنم یه دیکشنری هست.اسم این لغت نامه Lingvosoft Talking Dictionary هست.نسخه 2007 این نرم افزار 360000 کلمه رو پشتیبانی می کنه.این برنامه همچنین توانایی تلفظ لغات انگلیسی رو داره.

قابلیت جالب این نرم افزار توانایی ترجمه کلمه به کلمه (Translate word for word) هست که متن شما رو کلمه به کلمه ترجمه می کنه و شما با نگه داشتن موس روی هر کلمه می تونید معادل فارسی یا انگلیسی اون رو در متن مشاهده کنید.

LingvoSoft Talking Dictionary 2008 English-Persian (Farsi)

http://rapidshare.com/files/141296320/download_type_eval_file_lingvosoft-dictionary-wind-engper-nt.exe

LingvoSoft Talking Dictionary 2008 English-Persian (Farsi) crack

http://rapidshare.com/files/144828114/lingvosoft.suite.2008.english.to.persian.farsi.v2.1.28.incl.keygen.and.patch-lz0.zip

 

 


/ 0 نظر / 24 بازدید